Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Prowadzące
#1

Prowadzące losowania lotto czasami mają na sobie takie ubranie, które moim zdaniem nie pasuję do tego żeby losować lotto w końcu pokazują się tele- widzom a czasami jest dzień jak występują w legginsach albo jakiś spódniczkach skórzanych co kompletnie nie pasuję żeby pokazywać się w telewizji podczas losowania lotto moim zdaniem źlę poporstu to wygląda i obciachowo.
#2

Nie wiem czy one mają coś do gadania w kwestii ubioru w tv Wink

Wyniki wszystkich gier w tym Lotto dostępne zawsze pod adresem - wyniki Lotto, wyniki Multi Multi, wyniki Keno, wyniki Szybkie 600, wyniki Mini Lotto, wyniki Ekstra Pensja, wyniki Eurojackpot
#3

wczoraj wieczorem znowu wyszła w skórzanej spódnicy wyglądała obrzydliwie na tym losowaniu bleeeeeeeeeeSad
Chodzi mi o Anne Rusiecką
#4

I znowu ta skórzana obleśna spódnica w dzisiejszym losowaniu tym razem wylazła w niej Maria Zwierzyńska bleeeeee i fuj ubierajcie się normalnie na te losowania pokazujecie się społeczeństwu polskiemu
#5

Heh, wiesz jak to jest, ubierają się w to co im każą Wink

Wyniki wszystkich gier w tym Lotto dostępne zawsze pod adresem - wyniki Lotto, wyniki Multi Multi, wyniki Keno, wyniki Szybkie 600, wyniki Mini Lotto, wyniki Ekstra Pensja, wyniki Eurojackpot
#6

I znowu to samo dzisiaj i na dodatek znowu ta sama dzisiaj obrzydzenie mnie bierze
#7

Mnie jakoś też obrzydzenie bierze, niewiem dlaczego nie założą czegoś innego, te prowadzące Tongue

Ale tam, nieważne, tv wybiera i tak juz zostanie, tak sądze.

Lubie Lotto i forum i wogóle stronę wynikilotto !

Jeśli masz pytanie pisz na PW ! Wink

#8

Jeżeli rzeczywiscie ktoś ubiera te kobiety na losowania to ten ktoś musi być jakimś skóromaniakiem bo nie zdaje sobie sprawy jak one póżniej wyglądają w telewizji na losowaniu
#9

I znowu skórzana kieckaSad
#10

Kolejna skórzana


Skocz do: