Forum strony wynikilotto.net.pl

Pełna wersja: Prowadzące
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Prowadzące losowania lotto czasami mają na sobie takie ubranie, które moim zdaniem nie pasuję do tego żeby losować lotto w końcu pokazują się tele- widzom a czasami jest dzień jak występują w legginsach albo jakiś spódniczkach skórzanych co kompletnie nie pasuję żeby pokazywać się w telewizji podczas losowania lotto moim zdaniem źlę poporstu to wygląda i obciachowo.
Nie wiem czy one mają coś do gadania w kwestii ubioru w tv Wink
wczoraj wieczorem znowu wyszła w skórzanej spódnicy wyglądała obrzydliwie na tym losowaniu bleeeeeeeeeeSad
Chodzi mi o Anne Rusiecką
I znowu ta skórzana obleśna spódnica w dzisiejszym losowaniu tym razem wylazła w niej Maria Zwierzyńska bleeeeee i fuj ubierajcie się normalnie na te losowania pokazujecie się społeczeństwu polskiemu
Heh, wiesz jak to jest, ubierają się w to co im każą Wink
I znowu to samo dzisiaj i na dodatek znowu ta sama dzisiaj obrzydzenie mnie bierze
Mnie jakoś też obrzydzenie bierze, niewiem dlaczego nie założą czegoś innego, te prowadzące Tongue

Ale tam, nieważne, tv wybiera i tak juz zostanie, tak sądze.
Jeżeli rzeczywiscie ktoś ubiera te kobiety na losowania to ten ktoś musi być jakimś skóromaniakiem bo nie zdaje sobie sprawy jak one póżniej wyglądają w telewizji na losowaniu
I znowu skórzana kieckaSad
Kolejna skórzana
Stron: 1 2