Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Skuteczne narzędzia
#1

wszystkie skuteczne narzędzia pomocne przy grze w lotto to jedynie automatyczne losowanie liczb.

Wszelkie głupoty w postaci: ile razy wypadła dana liczba, czy wypadnie i teraz. systemy i inne głupoty można wyrzucić.

Lotto to zdarzenie losowe, którego nie da się przewidzieć.
#2

Jednak narzędzia potrafią czasami odkryć przed nami niedoskonałości w losowości, a co za tym idzie pokazać pewien trop jak typować.

Wyniki wszystkich gier w tym Lotto dostępne zawsze pod adresem - wyniki Lotto, wyniki Multi Multi, wyniki Keno, wyniki Szybkie 600, wyniki Mini Lotto, wyniki Ekstra Pensja, wyniki Eurojackpot
#3

Witam

Mam prośbę do Admina w sprawie GSS (generatora systemów strefowych).
Mam zamiar korzystać z tego generatora, że tak powiem w sposób niekonwencjonalny.
Otóż moje strefy powtarzają liczby, dlatego generator powtarza mi liczby w zakładzie.

Przykład stref:
1,2
2,3
3,4

Wynik generatora:
1,2,3
2,2,3
1,3,3
2,3,3
1,2,4
2,2,4
1,3,4
2,3,4

Jeśli by tak zmusić generator do drukowania zakładów bez powtarzania liczb w zakładzie to byłbym kontent.

Pozdrawiam
Ludwik
#4

Sindbad po co takie coś, to na około robota trochę

Wyniki wszystkich gier w tym Lotto dostępne zawsze pod adresem - wyniki Lotto, wyniki Multi Multi, wyniki Keno, wyniki Szybkie 600, wyniki Mini Lotto, wyniki Ekstra Pensja, wyniki Eurojackpot
#5

Generator działałby poprawnie (bez powtarzania liczby w zakładzie) a roboty niewiele.
Wystarczy sprawdzić czy są różne liczby w zakładzie.
#6

Dzieki Smile
#7

Ja zawsze sam się głowiłem, ale chyba teraz spróbuje generatora Wink Może akurat zostanę milionerem.


Skocz do: