Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

prośba
#1

Szanowni Państwo
Jestem studentką Uniwersytetu Łódzkiego. Obecnie prowadzę badanie do mojej pracy magisterskiej odnośnie gier losowych typu lotto. Chciałabym się dowiedzieć czy mogę liczyć na Państwa pomoc? Poszukuję osób, które grają i lubią gry typu lotto. Zapewniam całkowitą anonimowość wszelkich danych umieszczonych w kwestionariuszach i ankiecie. Wyniki, zostając poddane zbiorowej analizie, będą wyłącznie wykorzystane w celach naukowych i nie będą udostępniane osobom trzecim.

Badanie ma na celu między innymi odpowiedź na pytanie czy istnieje jakaś różnica w poziomie optymizmu, przekonaniach ekonomicznych, etc. między osobami grającymi aktywnie, a nie grającymi?
Czy mogłabym liczyć na Państwa pomoc?
Badania są jak najbardziej poważne. Postaram się udzielić odpowiedzi na ewentualne pytania dotyczące badania.

Jeśli zainteresowało Pana/Panią to badanie, zapraszam do wypełnienia ankiety, poprzez naciśnięcie linka poniżej oraz wypełnienie ankiety online (hasło: badanie2011)

Byłabym bardzo wdzięczna za poświęcenie temu badaniu kilku chwil.

Wyniki ani jakiekolwiek podane przez Państwa dane nie będą wykorzystywane do celów marketingowych.

Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję za pomoc.

oto link do ankiety:
moje-ankiety.pl/respond-4817.html
#2

Mam nadzieję, że ktoś pomógł, pozdrawiam Smile

Wyniki wszystkich gier w tym Lotto dostępne zawsze pod adresem - wyniki Lotto, wyniki Multi Multi, wyniki Keno, wyniki Szybkie 600, wyniki Mini Lotto, wyniki Ekstra Pensja, wyniki Eurojackpot
#3

i jak tam praca?
#4

No i chyba nie dowiemy się wyników.
#5

i jak poszło z pomoća ?
#6

jak poszła pomóc ktoś się odezwał daj znać Smile


Skocz do: