Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wyniki lotto
#1

Użytkownicy naszej strony potrzebują wyników lotka w przeróżnych formatach. Dostajemy listy z prośbami o wprowadzenia archiwów, statystyk i konsekwentnie w miarę możliwości dodajemy lotto wyniki na stronę. Dotyczy to także wyników gier liczbowych z innych rodzin jak Multi, Keno czy Mini.

Podstawowym formatem są aktualne, świeże wyniki lotto pokazywane na stronie głównej w formie kulek. Te wyniki aktualizowane są zaraz po losowaniu - zazwyczaj w kilka minut. Losowania odbywają się codziennie o 14 oraz 21:40. Tabelę gier, które kiedy są losowane znajdziecie w menu strony.

Gdy tylko pojawią się nowe wyniki na stronie aktualizowane są nasze archiwa. W nich możesz pobierać wiele wyników naraz w uporządkowanej tabeli. Przydaje się to do analiz własnych. Można wybierać po przedziale potrzebnych dat lub ostatnią ilość wyników. Np. można pobrać 100 ostatnich wyników Keno czy 50 ostatnich wyników Lotto. Analogicznie z resztą gier.

Automatycznie można skorzystać z wyników lotto prezentowanych za pomocą mapek, statystyk czy też analiz programowych. Co więcej aktualizowane są narzędzia typu sprawdź kupon. Od razu możesz sprawdzić bilans swojej gry - ile wygrałeś!

Dodatkowo jako ciekawostkę i dla tych mieszkających na Wyspach pokazujemy wyniki 49's.


Wszystkie wyniki lotto znajdziecie na stronie wynikilotto.net.pl, publikowane zaraz po losowaniu, oraz w omówionych wcześniej formatach. Strona jest przystosowana do wyświetlania na urządzeniach mobilnych.

Wyniki wszystkich gier w tym Lotto dostępne zawsze pod adresem - wyniki Lotto, wyniki Multi Multi, wyniki Keno, wyniki Szybkie 600, wyniki Mini Lotto, wyniki Ekstra Pensja, wyniki Eurojackpot


Skocz do: