Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Darmowe SMSy za aktywność na forum!
#1

Dla każdego kto napisze przynajmniej 10 wartościowych postów na forum uruchomimy automatyczną wysyłkę wyników na podany nr. tel tuż po losowaniu. Wartościowe posty czyli nie takie, które są pisane tylko po to by zdobyć smsy. Po prostu zwykła aktywność na forum, ciekawe dyskusje, dzielenie się doświadczeniem, komentarze, nowe tematy i przemyślenia, zachęcam Smile.

Dostaniesz:
- 10 kolejnych wyników wybranej przez Ciebie gry tuż po losowaniu (Oszczędzasz 12,30zł!!)
- nie musisz nic wysyłać aby dostać sms, dostajesz wyniki tuż po wpisaniu przez nas na stronę
- nie dotyczy gry Keno

Ważne do odwołania (myślę, że długi czas), czyli konto użytkownika musi być zarejestrowane przed odwołaniem.

PAMIĘTAJ, zawsze istnieje jakieś ryzyko błędu w wynikach (błędy ludzkie lub skryptu, serwera), wiec sprawdzaj wyniki w późniejszym czasie w oficjalnych źródłach.

Pytania? Pisz śmiało Big Grin

Gdy spełnisz warunek 10 postów wyślij mi PW z nr. tel. od najbliższego losowania dostaniesz wyniki.

Wyniki wszystkich gier w tym Lotto dostępne zawsze pod adresem - wyniki Lotto, wyniki Multi Multi, wyniki Keno, wyniki Szybkie 600, wyniki Mini Lotto, wyniki Ekstra Pensja, wyniki Eurojackpot
#2

Ponieważ nie ma zbytnio chętnych to na początek 3 pierwsze osoby dostaną smsy zupełnie za nic Wink, Kto pierwszy się wpisze ten lepszy! Czekam na 3 osoby chętne przetestować subskrypcję sms.

Wyniki wszystkich gier w tym Lotto dostępne zawsze pod adresem - wyniki Lotto, wyniki Multi Multi, wyniki Keno, wyniki Szybkie 600, wyniki Mini Lotto, wyniki Ekstra Pensja, wyniki Eurojackpot
#3

Witam!

Z ogromną chęcią przetestuję Wasze subskrypcje, czy trzy miejsca są nadal wolne? Wink
#4

Oczywiście Smile Proszę wysłać mi na pw swój nr. tel oraz grę, która Cię interesuje.

Będą wolne jeszcze 2 miejsca Smile Kto się nie załapie zapraszamy do aktywności na forum Smile Można połączyć przyjemne z pożytecznym.

Wyniki wszystkich gier w tym Lotto dostępne zawsze pod adresem - wyniki Lotto, wyniki Multi Multi, wyniki Keno, wyniki Szybkie 600, wyniki Mini Lotto, wyniki Ekstra Pensja, wyniki Eurojackpot


Skocz do: