Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mapy rozkładów liczb
#1

Ten wpis dedykuję Xaweremu z forum Multipaśko i innym fanom map .
--------------------------------------
Kiedyś dawno , dawno temu zadałem publicznie takie pytanie
SKĄD PRZYCHODZISZ LICZBO ?

I jak się tak zastanowić nad tym to trudno jest dać odpowiedź na tak zadane pytanie jeśli chodzi o gry wielo-liczbowe czyli inne niż ruletka . Bo tam mamy pewność jeden do jednego że jedna kulka najpierw wpadła TU a potem TAM .
W naszych grach niemożliwe jest stwierdzić pozycyjnie jaką drogę przebywają liczby .I im więcej liczb tym stopień trudności takiego określenia jest większy .
Możemy jedynie pójść na zgniły kompromis że, za dobrą monetę przyjmujemy to co w uproszczeniu sami wykreślimy , narysujemy czy jak tam zwał na tzw mapach. Lecz do rzeczywistych losowań naprawdę ma się to ni jak .
I to że komuś przez jakiś czas udaje się coś wytypować z map to może być przypadek , który w większości da się wyliczyć a więc i wyjaśnić chwilowe powodzenie.

Nie pomoże ani układ sortowany map ani nie sortowany .

Jest jeszcze do omówienia pewna praktyka używania map czyli typowanie ze skosów, układów "V"i i innych układów wzrokowo ogarnianych przez typujących .
Może uda mi się o tym napisać innym razem.

W konkluzji chciałbym przypomnieć wszystkim fanom map że mamy tu do czynienia ze zjawiskami losowymi a więc nieprzewidywalnymi z precyzją jaka jest wymagana do tego aby coś ugrać .

Wniosek trzeba poszukać innej drogi .

P.o.z
#2

Jeśli masz jakiś pomysł jak można by ulepszyć mapy (kolorowanie grup? znajdowanie zadanych schematów?)to pisz, pozdrawiam Smile

ps. jestem otwarty też na inne propozycje narzędziowe. Wiele Graczy robi różne rzeczy na piechotę bo boi sie napisać że potrzebuje pewnego rozwiązania - dlatego czekam na pomysły.. które nie napływają Wink

Wyniki wszystkich gier w tym Lotto dostępne zawsze pod adresem - wyniki Lotto, wyniki Multi Multi, wyniki Keno, wyniki Szybkie 600, wyniki Mini Lotto, wyniki Ekstra Pensja, wyniki Eurojackpot
#3

Pisząc o mapach zupełnie miałem co innego na myśli -że to bzdura ; która być może komuś może pomóc /chyba tylko/ wzrokowcom .
Wszystkie rozkłady jakie dostrzegane są na mapach maja swoje matematyczne odzwierciedlenie a dzięki temu możliwe jest obliczenie szans poszczególnych układów.
Można sobie w ten sposób wyszukiwać okazje ale niestety są to zbyt małe hadicapy by miało to większy sens ; oczekiwanie aż się wszystko złoży tak jak tego oczekujemy w jednym czasie.
Więc potraktuj to jako wpis krytyczny odnośnie takich map .

Natomiast moim zdaniem można jeszcze coś uzyskać ze zwielokrotnienia map jak zrobił to Kmicic w Supermapie do LottoCada .

Jeśli chodzi o pomysły to na swoje potrzeby realizuję je w Excelu i skryptach LC ale mam jeszcze jeden zamysł tak potężny że mnie to zniechęca .
Chodzi o taki program który na bieżąco z losowania na losowanie wspomagał podejmowanie decyzji odnośnie wyboru filtrów .
Z tym że musiała by to być analiza chyba kilkuset filtrów różnych kategorii .

Podchodzę więc do tego jak zwierz do jeża

P.o.z
#4

Tymczasem polecam mapy liczbowe dostępne na stronie https://www.wynikilotto.net.pl/narzedzia...kow-lotto/

Wyniki wszystkich gier w tym Lotto dostępne zawsze pod adresem - wyniki Lotto, wyniki Multi Multi, wyniki Keno, wyniki Szybkie 600, wyniki Mini Lotto, wyniki Ekstra Pensja, wyniki Eurojackpot


Skocz do: