Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Super system Mini Lotto
#1

Natrafiłem przedwczoraj na dość ciekawy system do gry Mini Lotto. Mimo iż jest on na smsa to jest to bardzo wyjątkowy system Big Grin. system3swt.ziitech.pl/wyniki.php - trochę czytania tam jest więc powiem że system polega na wysłaniu smsa w odpowiednim czasie Smile1,22 za 4 kombinacje symetrycznie rozłożone w całym zbiorze.To mniej niż cena wysłania jednego zakładu. Przelicza on szczęście na czas i kombinacje. Mało tego ma tryb zwykły i chybił-trafił. Co tydzień działa tak samo na całej grze przez co mamy 3 sekundy w tygodniu wygrywające piątkę bo są 3 losowania i... z 2 godziny w przeliczeniu do każdego losowania pozostałych wygranych.System oczywiście ma określony czas wygrywania i jest to tak po 10 godzin dziennie przez 6 dni. Tak ułożyli system że przez jakieś pół godziny wokół sekundy wygrywającej są sekundy które też gwarantują wygraną. Kawał dobrej roboty. Ciekawe na jakim sprzęcie to liczą. Ja przerzucam się na system3swt !!!!!! Nie wiem jak Wy ? Tongue Co myślicie o takim podejściu do gry? Ciekawe ile czasu by zajął taki system na Lotto? Huh

Pozdrawiam
#2

Jak dla mnie jest to jakiś kretynizm, a ty go reklamujesz..

Nie polecam, nie widzę w tym nic ciekawego, a każdemu mogę tylko powiedzieć, że dobre systemy po prostu NIE ISTNIEJĄ.

A jeśli powstaną, to nie zostaną pokazane publicznie właśnie dlatego, że są skuteczne. Nie ma powodu by oddawać innym kurę znoszącą złote jaja.

Wyniki wszystkich gier w tym Lotto dostępne zawsze pod adresem - wyniki Lotto, wyniki Multi Multi, wyniki Keno, wyniki Szybkie 600, wyniki Mini Lotto, wyniki Ekstra Pensja, wyniki Eurojackpot
#3

Systemów jest tyle ile graczy.Metod typowania też. Podoba mi się pomysł i uważam że jest wart aby go przetestować przez jakiś czas - a systemów wypróbowałem już multum. Nie zastanawiam się jakie liczby skreślić tylko kiedy wysłać sms i czy ta chwila to ta. To podam jeszcze inny system którym ostatnio gram Smile na tej stronie lottotrix.com/ - jest teoria, systemy też. A tutaj changelotteryrules.com/ system na lotto i na mini lotto. Używam tego na 12 liczb na 6 kombinacji na lotto a na mini gram 12 liczb na 9 kombinacji. To są systemy coś w stylu matematycznie idealnych. W tych systemach chodzi o to żeby przetrwać pierwsze 2 losowane liczby i mieć je w jednej kombinacji - później prawdopodobieństwo rośnie drastycznie.

Skuteczne systemy mają po 5000 tysięcy kombinacji i tez nie zawsze działają, a ja jak na polskie warunki nie posiadam góry pieniędzy i testuje każdy system który zwiększa mi prawdopodobieństwo wygranej za przystępną cenę. Uważam że w mini lotto warto grać bo 1 zakład daje mi 16 razy większe szanse wygranej niż 1 zakład w lotto, może mniejsza wygrana ale pewniejsza.

Pozdrawiam i Powodzenia


Skocz do: