Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gdzie się podziały kumulacje
#1

pomijając aktualną.. gdzie one są? tzn mam na myśli, że miały być częściej / więcej po podniesieniu ceny kuponu, a tu ni widu ni słychu
#2

smażą się w piekle Tongue

inaczej mówiąc ruch lotto ze zwiększaniem ceny nie był zbyt dobry bo mniej ludzi teraz gra i są mniejsze kumulacje i rzadsze (?)

oczywiście może się to wiązać z innymi czynnikami (ogólna niechęć, kryzys?)

lub nieprzygotowaniem naszej mentalności do takiej wysokiej ceny zakładów (w niektórych krajach te są naprawdę wysokie)

Wyniki wszystkich gier w tym Lotto dostępne zawsze pod adresem - wyniki Lotto, wyniki Multi Multi, wyniki Keno, wyniki Szybkie 600, wyniki Mini Lotto, wyniki Ekstra Pensja, wyniki Eurojackpot
#3

w sumie racja.. też mniej gram po podwyżce, kiedyś za dychę można było mieć tyyyle zakładów a teraz klapa
#4

Ja po podwyżce przestałem grać systematycznie. Jak są kumulacje powyżej 10 milionów to wtedy puszczam 2 zakłady.
#5

To trochę taka złudna nadzieja bo czy kumulacja czy nie prawdopodobieństwo to samo Wink
#6

Ale jak wygrasz, a trafią 6-tkę 3 osoby to możesz liczyć na 3 miliony. A jak są 2 miliony do wygrania, a trafią 2 osoby to masz 1 milion.

Zgadza się, że prawdopodobieństwo wygrania w lotto jest stałe i nie zależy od liczby grających.


Skocz do: