Forum strony wynikilotto.net.pl

Pełna wersja: uciążliwa weryfikacja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Chciałbym zauważyć, że bezmyślne podsuwanie plansz weryfikacyjnych przy każdym blankiecie kuponu '' lotterii świątecznej ' 'jest co najmniej bardzo, bardzo wk.......jące. Dostałem od żony dwadzieścia parę kuponów do zarejestrowania i mimo że sprawdzono przy 1,2,3 trzecim itd kuponie, że nie jestem robotem, to te zmieniające się seryjnie testowe plansze [często przy tym samym blankiecie] nie dały spokoju do samego końca.Przecież wszystko odbywało się przy jednej sesji po zalogowaniu na moje konto!!! Czy organizatorzy loterii mierzą swoją miarką uczciwość klienta ? Czy to może próba zniechęcenia do zakupów !?Huh
Warto pisać na oficjalną stronę kontaktu http://www.lotto.pl/kontakt z opiniami

Może pewnego dnia zrobią bardziej user friendly loterię
Bardzo dziękuję za pozytywną reakcję na mój rozpaczliwy wpis. Sorry,że był aż tak emocjonalny.
Dzisiaj ponownie zarejestrowałem kilkanaście kodów i trwało to naprawdę chwilkę. Po zalogowaniu się na konto system już nie zauważał we mnie potencjalnego robota. Jeszcze raz dziękuję Panu informatykowi.
Podziękowania nie do mnie, to jest nieoficjalna strona hobbystyczna Wink

Karol233

Mimo, że strona hobbistyczna. to prowadzona lepiej, niż dział obsługi w niejednej firmie... Nie chcę tu rzucać nazw Wink

molog54

tak samo sadze