Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Systemy lotto
#1

Czy macie jakieś własne systemy?

Ja skreślam zawsze te same liczby licząc, że w końcu się uda.
#2

Ssytemy nic nie dają... to zdarzenie losowe, którego nie da się przewidzieć.

Prawdopodobieństwo wygrania wynosi 1:13000000
#3

Systemy są dla bogatych ludzi, co więcej trzeba mieć pewność że trafi się np 10 z 40 liczb (multi) niby jak to zrobić?
#4

jaki jest wasz system typowania
#5

przede wszystkim wystrzegaj się systemów, że ileś tam zakładów coś ci da.. da ci ale jeśli trafisz sporo liczb, mniej niż normalnie ale nadal sporo.. czyli bez sensu

ja nie mam systemu, może warto grać na stałe liczby albo skreślać liczby któe coś znaczą dla danej osoby? Tak dla zabawy
#6

najlepszy system to sen ! ale tak naprawde to przez to ze śnią mi sie numery wygrałam 2 razy ! kwota 500euro bo gram w Irlandi ! i zawsze jak sie mi śnią liczby puszczam ale u bukmachera na te pewne liczby za wieksza stawke ! to mój sposób
#7

Bardzo ciekawy sposób i jestem skłonny uwierzyć Wink umysł ludzki to potęga, a podczas snu spuszczamy go ze smyczy Big Grin

Wyniki wszystkich gier w tym Lotto dostępne zawsze pod adresem - wyniki Lotto, wyniki Multi Multi, wyniki Keno, wyniki Szybkie 600, wyniki Mini Lotto, wyniki Ekstra Pensja, wyniki Eurojackpot
#8

Mam tak samo racje jak inni Wink
A i ja nie mam systemu, no poprostu powiem, tak jak inni Smile

Pozdrawiam!

Lubie Lotto i forum i wogóle stronę wynikilotto !

Jeśli masz pytanie pisz na PW ! Wink

#9

JokeR, to znaczy ??
#10

(05-30-2012, 12:04 AM)viva20 napisał(a):  najlepszy system to sen ! ale tak naprawde to przez to ze śnią mi sie numery wygrałam 2 razy ! kwota 500euro bo gram w Irlandi ! i zawsze jak sie mi śnią liczby puszczam ale u bukmachera na te pewne liczby za wieksza stawke ! to mój sposób
@UP
tak jak ten użytkownik Big Grin

Lubie Lotto i forum i wogóle stronę wynikilotto !

Jeśli masz pytanie pisz na PW ! Wink



Skocz do: