Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Super system Mini Lotto
#3

Systemów jest tyle ile graczy.Metod typowania też. Podoba mi się pomysł i uważam że jest wart aby go przetestować przez jakiś czas - a systemów wypróbowałem już multum. Nie zastanawiam się jakie liczby skreślić tylko kiedy wysłać sms i czy ta chwila to ta. To podam jeszcze inny system którym ostatnio gram Smile na tej stronie lottotrix.com/ - jest teoria, systemy też. A tutaj changelotteryrules.com/ system na lotto i na mini lotto. Używam tego na 12 liczb na 6 kombinacji na lotto a na mini gram 12 liczb na 9 kombinacji. To są systemy coś w stylu matematycznie idealnych. W tych systemach chodzi o to żeby przetrwać pierwsze 2 losowane liczby i mieć je w jednej kombinacji - później prawdopodobieństwo rośnie drastycznie.

Skuteczne systemy mają po 5000 tysięcy kombinacji i tez nie zawsze działają, a ja jak na polskie warunki nie posiadam góry pieniędzy i testuje każdy system który zwiększa mi prawdopodobieństwo wygranej za przystępną cenę. Uważam że w mini lotto warto grać bo 1 zakład daje mi 16 razy większe szanse wygranej niż 1 zakład w lotto, może mniejsza wygrana ale pewniejsza.

Pozdrawiam i Powodzenia


Wiadomości w tym wątku
Super system Mini Lotto - przez Zapalonygracz - 12-09-2010, 11:45 AM
RE: Super system Mini Lotto - przez Admin - 12-09-2010, 04:08 PM
RE: Super system Mini Lotto - przez Zapalonygracz - 12-09-2010, 05:15 PM

Skocz do: