Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Super system Mini Lotto
#1

Natrafiłem przedwczoraj na dość ciekawy system do gry Mini Lotto. Mimo iż jest on na smsa to jest to bardzo wyjątkowy system Big Grin. system3swt.ziitech.pl/wyniki.php - trochę czytania tam jest więc powiem że system polega na wysłaniu smsa w odpowiednim czasie Smile1,22 za 4 kombinacje symetrycznie rozłożone w całym zbiorze.To mniej niż cena wysłania jednego zakładu. Przelicza on szczęście na czas i kombinacje. Mało tego ma tryb zwykły i chybił-trafił. Co tydzień działa tak samo na całej grze przez co mamy 3 sekundy w tygodniu wygrywające piątkę bo są 3 losowania i... z 2 godziny w przeliczeniu do każdego losowania pozostałych wygranych.System oczywiście ma określony czas wygrywania i jest to tak po 10 godzin dziennie przez 6 dni. Tak ułożyli system że przez jakieś pół godziny wokół sekundy wygrywającej są sekundy które też gwarantują wygraną. Kawał dobrej roboty. Ciekawe na jakim sprzęcie to liczą. Ja przerzucam się na system3swt !!!!!! Nie wiem jak Wy ? Tongue Co myślicie o takim podejściu do gry? Ciekawe ile czasu by zajął taki system na Lotto? Huh

Pozdrawiam


Wiadomości w tym wątku
Super system Mini Lotto - przez Zapalonygracz - 12-09-2010, 11:45 AM
RE: Super system Mini Lotto - przez Admin - 12-09-2010, 04:08 PM
RE: Super system Mini Lotto - przez Zapalonygracz - 12-09-2010, 05:15 PM

Skocz do: