Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Polska jak daleko zajdzie ? (Piłka nożna) Sport
#1

Zakładam ten temat, ze względu, że wiele osób myśli ''Jak daleko zajdzie reprezentacja Polski w piłce nożnej''
Tutaj wypowiadamy się na ten temat.
Ja zaczynam.
Polska zaczeła dobrze, lecz potem z Czarnogórą przykwasiła, wynik 2-2, ale są niewielkie szansę, że wygrają z Ukrainą i Anglią.
Ukraina i tak samo Anglia to dobre zespoły pod względem szybkości i wogóle ataku.
Atakują szybko i strzelają bramki.
Wydaję się dziwnie, ale taki jest ich sposób na gole.

A jak wy sądzicie ? Odpowiedzccie pod moim tematem Wink

Pozdrawiam Dżoker Big Grin

Lubie Lotto i forum i wogóle stronę wynikilotto !

Jeśli masz pytanie pisz na PW ! Wink

#2

"Polska zaczeła dobrze, lecz potem z Czarnogórą przykwasiła, wynik 2-2, ale są niewielkie szansę, że wygrają z Ukrainą i Anglią."
Niewielkie szanse ? i Anglia i Ukraina są od nas dużo lepszym zespołem, nawet gdyby sie udało zremisować z którymś z nich to na dwie wygrane nie ma nawet co liczyć, jestesmy słabi, brakuje nam obrońców, nie mamy szans na te mistrzostwa i jak się nic nie zmieni na żadne inne też, często jeżdżę na mecze bo lubie atmosferę i pokrzyczeć sobie z kibicami ale sama gra pozostawia jeszcze dużo do życzenia ........
#3

Dokładnie to samo myśle, dzisaj mecz Polska - Ukraina.
Niech nasi reprezentanci dadzą z siebię wszystko, Ukraina lepszym zespołem, lecz liczę, że Polska coś z siebie da Smile

A więc do TV myk i oglądamy !
Pozdrawiam kibiców Big Grin

Lubie Lotto i forum i wogóle stronę wynikilotto !

Jeśli masz pytanie pisz na PW ! Wink

#4

Polska - Szkocja 0:1 Smile , nic się nie zmienia ale kibice są Big Grin , niedługo eliminacje do ME 2016.
#5

jedno jest pewnie niezaleznie od wyniku, i tak będziemy kochac piłke noznąSmile
#6

wiadomo Polska mistrzem świataSmile
#7

Po ostatnich wyczynach wygląda na to, że jest dobrze i może w końcu mamy szansę nie odpaść od razu Wink
#8

To bardzo ciekawe Wink
#9

Faktycznie, niezwykłe Wink


Skocz do: