Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Co zrobić z 13mln zł?
#1

Wielkie pieniądze = wielkie problemy.

Ktoś ma jakieś pomysły, marzenia, plany inwestycyjne? Co zrobić z takimi pieniędzmi, jak ewentualnie bronić się przed sprowadzonymi na siebie kłopotami związanymi z taką kasą?

załóżmy, że tyle wygrywacie i co dalej? Smile

Wyniki wszystkich gier w tym Lotto dostępne zawsze pod adresem - wyniki Lotto, wyniki Multi Multi, wyniki Keno, wyniki Szybkie 600, wyniki Mini Lotto, wyniki Ekstra Pensja, wyniki Eurojackpot
#2

jakie problemy? Smile kasiora jest, żyć nie umierać Smile
#3

Teoretycznie tak.. wplacasz na konto i zyjesz z odsetek.. w rzeczywistosci nie wiadomo czy jakas mafia cie nie odwiedzi
#4

ROZDAĆ

A na serio to nie wiem .

Pewnie część na (20%) na fundusze inwestycyjne (giełdę itp).
20% na konto
20% na zakup ziemi
20% na wydatki (remonty , wymiana samochodu)
20% na i tu problem czy bogatynię czy caritas itp.
z tych 20% na bogatynię czy caritas itp. to część dla rodziny .
czyli 10% na rodzinę i 10% na caritas itp.

Ale ...
Jak będzie gdy wygrasz??? tego nie wiesz.

Myślę że im człowiek starszy tym bardziej trzyma się swych słów , młodzież jest karmiona kłamstwem , obietnicami bez pokrycia itp, i będzię jej brak ZASAD MORALNYCH , by postąpić wedle wcześniejszych(gdy wygrana jest fikcyjna) ustaleń.
#5

A ja jak bym wygrał 13 baniek to przeznaczył bym :

1mln na rodzinę
1mln na założenie fundacji pomagającej potrzebującym
1mln na zbudowanie laboratorium chemiczno-fizycznego w którym chciał bym zbudować urządzenie generujące zmienne pole grawitacyjne, ogniwo telekinetyczne lub urządzenie do przesyłania myśli
1mln na dom z basenem
1mln na podróże po świecie
1mln na nakręcenie swojego filmu
1mln na swój helikopter i lądowisko
1mln na samochody
1mln na swoją elektrownie słoneczną lub wiatrową
1mln na swoje studnie głębinowe
1mln na zapasy żarcia na dłuuuuuuuugi czas
1mln na ziemię
1mln na schron przeciwatomowy

Wydał bym wszystkie pieniądze aby się uniezależnić od bandy bandziorów i złodziei którzy nami rządzą !!!
#6

Sprytne plany Zapalonygraczu Wink Naprawdę odzwierciedlają moje niepokoje względem naszego globu..

Wyniki wszystkich gier w tym Lotto dostępne zawsze pod adresem - wyniki Lotto, wyniki Multi Multi, wyniki Keno, wyniki Szybkie 600, wyniki Mini Lotto, wyniki Ekstra Pensja, wyniki Eurojackpot
#7

13 milionów bym zainwestował, by pomnożyć majątek. Wydałbym pewnie 1 milion na przyjemności dla siebie i rodziny.
#8

No to rzeczywiście może być problem. Najpierw, jak wygrać - problem. Potem co zrobić z kasą - też problem. :-) haha
#9

Mając taką kasę to nie ma się problemów jeśli się ma głowę na karku.
#10

Jeśli nie wiesz udaj się do doradcy finansowego. Na pewno powie jak te pieniądze dobrze zainwestować.


Skocz do: